×

کشف ٣٠ قبضه اسلحه کلت کمری از قاچاقچیان در پاوه

 • کد نوشته: 25830
 • ۱۴۰۲-۱۱-۳۰
 • 159 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: دادستان پاوه گفت : بامداد امروز و با اشراف دقیق اطلاعاتی و طی یک عملیات موفق توسط سربازان گمنام اداره اطلاعات شهرستان پاوه، تعداد ٣٠ قبضه اسلحه کلت کمری از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.
  کشف ٣٠ قبضه اسلحه کلت کمری از قاچاقچیان در پاوه
 • به گزارش آوای باینگان، نوید صحرایی، دادستان پاوه گفت : بامداد امروز و با اشراف دقیق اطلاعاتی و طی یک عملیات موفق توسط سربازان گمنام اداره اطلاعات شهرستان پاوه، تعداد ٣٠ قبضه اسلحه کلت کمری از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

  وی، از دستگیری سه نفر در این خصوص خبر داد و گفت: به تمامی قاچاقچیان اسلحه و مهمات که در پی ایجاد ناامنی هستند، هشدار می‌دهیم که مجازات‌های قاطع و بازدارنده و حبس‌های طویل‌المدت در انتظار آنان است و یقین داشته باشند که هیچ مکان امنی برای آنان وجود ندارد و قطعا در چنگال قانون و عدالت گرفتار خواهند شد.

  دادستان پاوه اشاره‌ای به دستگیری ۵ نفر از اشخاص موسوم به بلاگر که در نرم‌افزار غیرمجاز و مسدود شده اینستاگرام با انتشار تصاویر مبتذل از خود موجب ترویج و اباحه‌گری غیراخلاقی شدند، داشت و گفت: پرونده در این رابطه تشکیل و در راستای صدور حکم مقتضی به دادگاه کیفری دو شهرستان پاوه ارسال شده است.

  وی متذکر شد: به هیچ عنوان اجاز نخواهیم داد که عده‌ای اندک، با اقدامات غیراخلاقی خود فضای مجازی را برای خانواده‌ها و جوانان مسموم و ناامن کرده و چهره‌ای مبتذل و سخیف از فرهنگ غنی و اصیل قوم کرد و مردم شریف و دین‌دار شهرستان پاوه به نمایش بگذارند .

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *