×

گازرسانی به نودشه، نوسود، ازگله و ریجاب امسال انجام می‌شود

 • کد نوشته: 14606
 • ۱۳۹۹-۰۲-۱۷
 • 672 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: گازرسانی به شهرهای نوسود، نودشه، ازگله و ریجاب امسال به پایان می‌رسد.
  گازرسانی به نودشه، نوسود، ازگله و ریجاب امسال انجام می‌شود
 • به گزارش آوای باینگان، سیروس شهبازی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اقداماتی که برای گازرسانی به شهرها و روستاهای استان در حال انجام است، اظهار کرد: گازرسانی به شهرهای نوسود و نودشه در حال انجام است و دو فاز از سه فازی که برای آن در نظر گرفته شده، اجرایی شده است.

  وی ادامه داد: در فاز سوم نیز پیمانکار مشغول به کار است و تا پایان سال دو شهر نوسود و نودشه صاحب گاز خواهند شد.

  مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه یادآور شد: در دو شهر ازگله و ریجاب نیز کار در حال انجام است و گازرسانی به این شهرها هم تا پایان امسال به اتمام خواهد رسید.

  به گفته شهبازی، با پایان گازرسانی به این چهار شهر، ۳۲ شهر استان کرمانشاه گازدار می‌شوند و شهر دیگری بجز سومار که جمعیت زیادی ندارد و در برنامه‌ گازرسانی نیست، بدون گاز باقی نخواهد ماند.

  وی با بیان اینکه گازرسانی به ۵۱۴ روستای استان نیز در دست اجرا و طراحی است، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان امسال گازرسانی به ۲۵۰ روستا از این تعداد به اتمام برسد.

  به گفته مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه، با گازرسانی به این روستاها ۱۴۶۱ روستای استان گازدار خواهد بود.

  شهبازی اعتباری که برای گازرسانی به این تعداد از شهرها و روستاهای استان در نظر گرفته شده را نیز سه هزار میلیارد ریال اعلام کرد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *