×

یک میلیارد ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار برای بهسازی و آسفالت راههای ارتباطی بخش باینگان

 • کد نوشته: 13929
 • ۱۳۹۸-۰۶-۲۹
 • 606 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: بخشدار باینگان از اختصاص یک میلیارد 450 میلیون تومان اعتبار برای بهسازی وآسفالت راههای ارتباطی بخش باینگان خبر داد.
  یک میلیارد ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار برای بهسازی و آسفالت راههای ارتباطی بخش باینگان
 • به گزارش خبرنگارآوای باینگان بخشدار باینگان گفت با حمایتهای همه جانبه جناب آقای ایده پور فرماندار محترم شهرستان ، همراهی سرکار خانم مهندس احمدی معاون هماهنگی امور عمرانی ، مهندس علیمرادی رئیس اداره عمران فرمانداری وتلاش و پیگیری مجدانه آقای مهندس شهریاری رئیس محترم اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان امسال برای بهسازی و آسفالت محور باینگان ( سه راهی باینگان تا شهر باینگان) از محل سیل، مبلغ ۱ میلیارد تومان اختصاص که با این اعتبار حدود دو و نیم کیلومتر روکش انجام خواهد شد.

  هادی زامیاد در گفتگو با خبرنگار آوای باینگان افزود: همچنین برای پروژه بهسازی محور لشکرگاه به مله رمه رو از محل اعتبارات توازن ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار دارد که قرار است با استفاده از این اعتبار و نیز کمک ماشین آلات راهداری پاوه به روش امانی و پیمانی آماده آسفالت بشود و سپس از محل طرح ملی ابرار وزارت راه و شهرسازی آسفالت شود.

  وی اظهار امیدواری کرد با رفع نقاط حادثه خیز راه ارتباطی باینگان بستر و زمینه توسعه گردشگری و رونق اقتصادی و مهمتر از آن سلامت و ایمن سازی تردد مردم شریف منطقه فراهم شود .

  بخشدار باینگان از تلاشهای بیدریغ و زحمات بی شائبه مجموعه کارکنان راهداری و حمل ونقل جاده ای به ویژه مهندس شهریاری در بهسازی و ترمیم روکش آسفالت راههای ارتباطی بخش باینگان تشکر وقدردانی کرد .

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *