×

۱۰۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان پاوه‌ای اهدا شد

 • کد نوشته: 16276
 • ۱۳۹۹-۱۱-۲۹
 • 487 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان:مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه گفت: با همت و مشارکت آموزش و پرورش، ناحیه مقاومت بسیج و خیرین نیک اندیش ۱۰۰ دستگاه تبلت خریداری و به دانش آموزان بی بضاعت پاوه ای اهدا شد.
  ۱۰۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان پاوه‌ای اهدا شد
 • به گزارش آوای باینگان، سعدی فتاحی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،  افزود: برای خرید این تبلت ها در مجموع یک میلیارد و ۱٨۰ میلیون ریال هزینه شده که ۶۲۳ میلیون ریال آن از سوی آموزش و پرورش و ۵۵۷ میلیون ریال دیگر نیز از سوی سپاه ناحیه پاوه جمع آوری شده است.

  وی ادامه داد: در طول سالجاری آموزش و پرورش پاوه با راه اندازی پویشی خیرخواهانه و دعوت از خیرین و همکاران به جمع آوری کمک های مردمی جهت خرید تبلت و گوشی اقدام کرد که خوشبختانه در این مسیر توانست ۱۵۰ دستگاه تبلت و گوشی را با مبلغی در حدود ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال خریداری و در اختیار دانش آموزان قرار دهد .

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه اظهار داشت: با خرید و اهدای یکصد دستگاه تبلت در روزهای گذشته ،مجموع تبلت های خریداری شده در طول سال جاری به ۲۵۰ دستگاه رسیده است .

  فتاحی گفت: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد دانش آموزان پاوه به شبکه ی آموزش دانش آموزی (شاد) دسترسی دارند و فعالیت‌های آموزشی خود را از این طریق پیگیری می‌کنند.

  وی تصریح کرد: همراهی  ارزشمند خیرین پاوه ای ستودنی و ماندگار است و برای تعالی برنامه‌های آموزش و پرورش نیازمند همت خیرین هستیم.

  مدیر آموزش و پرورش پاوه در ادامه افزود: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته حدود ۱۰۰ دانش‌آموز آموزش و پرورش پاوه از داشتن گوشی‌های تلفن همراه و یا تبلت محروم هستند که فعالیت‌های آموزشی آنها از طریق معلم‌ها و راهبران آموزشی پیگیری می‌شود.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *