×

۴۳۳ میلیارد ریال اعتبار میان دستگاه‌های اجرایی روانسر توزیع شد

 • کد نوشته: 20917
 • ۱۱,مرداد ۱۴۰۱
 • 176 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار روانسر گفت: ۴۳۳ میلیارد ریال اعتبار جدید برای تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و خدماتی این شهرستان، میان دستگاه‌های اجرایی متولی توزیع شد.
  ۴۳۳ میلیارد ریال اعتبار میان دستگاه‌های اجرایی روانسر توزیع شد
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از ایرنا، «سعدی مصطفی‌زاده» روز دوشنبه در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان افزود: این اعتبارت برای ۶۵ طرح و پروژه عمرانی در ۱۵ سرفصل در نظر گرفته شده و محل تامین آن از منابع استانی، متوازن و نفت و گاز است.

  وی مهمترین طرح‌ها را تعمیر، نگهداری و تجهیز راه‌ها، اجرای طرح هادی روستایی، توسعه زیرساختهای شهرک صنعتی ، توسعه و بازسازی شبکه آب آشامیدنی شهرستان ،تکمیل و بهسازی کانالهای آب رسانی کشاورزی را اعلام کرد.

  فرماندار روانسر با بیان اینکه اصلی‌ترین ملاک توزیع اعتبارات تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است، ادامه داد: با توجه به نیازسنجی صورت گرفته بیشترین اعتبارات شهرستان به حوزه راه و آب و کشاورزی و گردشگری اختصاص یافته است.

  مصطفی‌زاده اضافه کرد: افزایش رضایتمندی مردم و اشتغالزایی از دیگر اولویت توزیع اعتبارات است و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با جدیت پیگیر جذب اعتبارات طرح‌های مصوب کمیته برنامه‌ریزی باشند.

  وی گفت: مهمتر از توزیع اعتبارات، جذب آن است که باید برای جذب اعتبارات استانی و ملی و سفر ریاست جمهوری که در حوزه های مختلف مصوبات خوبی برای شهرستان داشته، بیشتر تلاش کنیم.

  فرماندار روانسر یادآور شد: اعتبارات سال گذشته شهرستان ۵۱۰ میلیارد ریال بود که حدود ۴۹ درصد آن معادل ۲۵۰ میلیارد ریال تخصیص پیدا کرد.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *