×

تکمیل ساخت سه واحد مسکونی مددجویان باینگانی با کمک کمیته امداد

 • کد نوشته: 13598
 • ۱۳۹۷-۰۳-۲۲
 • 5940 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: کمیته امداد ۳۰ میلیون تومان به تکمیل ساخت منازل مسکونی سه خانوار مددجو در منطقه زلزله زده باینگان اختصاص داده است.

  تکمیل ساخت سه واحد مسکونی مددجویان باینگانی با کمک کمیته امداد
 • به گزارش آوای باینگان ، ابراهیم یوسفی رئیس کمیته امداد اداره باینگان گزارشی از روند بازسازی منازل مددجویان آسیب دیده از زلزله ارائه کرد و گفت: ۴۲ منزل مسکونی مددجویان باینگانی در جریان زلزله هفت و سه دهم ریشتری آبان ماه کرمانشاه آسیب دیده است.

  یوسفی با بیان اینکه این نهاد برای تسریع در ارائه خدمت به خانوارهای تحت حمایت آسیب دیده از زلزله پرونده تشکیل داده، افزود: پرونده ۲۸ منزل تخریبی و ۱۴ منزل مسکونی تعمیری به منظور دریافت تسهیلات دولتی به بنیاد مسکن و بانک های عامل معرفی و ارجاع داده شده است.

  وی با تاکید بر اینکه کار ساخت و تعمیرات تمامی این منازل مددجویی آغاز شده، بیان کرد: کار ساخت سه واحد از این منازل مسکونی هم اکنون در مراحل پایانی است.

  رئیس کمیته امداد اداره باینگان عنوان کرد: کمیته امداد نیز در کنار تسهیلات دولتی ۱۰ میلیون تومان اعتبار برای کمک به تکمیل ساخت هر یک از این منازل مددجویی اختصاص داده است.

  ابراهیم یوسفی بیان کرد: همچنین این نهاد پس از اسکان خانوارهای تحت حمایت در منازل جدید برخی از لوازم ضروری منزل نیز به این خانوارها اهدا می کند.

  گفتنی است هم اکنون ۹۵۰ خانوار نیازمند در بخش باینگان از توابع شهرستان پاوه تحت حمایت کمیته امداد هستند که زلزله آبان ماه سال گذشته نیز آسیب های زیادی به خانوارهای محروم این بخش وارد کرده است.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *