×

۳ محور ورودی و خروجی شهرستان پاوه مسدود شد

 • کد نوشته: 14216
 • ۱۳۹۸-۱۲-۲۳
 • 562 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار پاوه از مسدود شدن 3 محور ورودی و خروجی در این شهرستان برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد.
  ۳ محور ورودی و خروجی شهرستان پاوه مسدود شد
 • به گزارش آوای باینگان و به نقل از خبرگزاری کردپرس، «پرویز ایده پور» اظهار کرد: به دلیل پیشگیری از ویروس کرونا، فرماندار پاوه اعلام کرد سه محور ورودی و خروجی شهرستان پاوه مسدود شد.

  فرماندار شهرستان پاوه تاکید کرد: این کنترل در راستای کنترل و پیشگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا بسیار حائز اهمیت است .

  وی افزود: در این راستا و براساس تصمیمات ستاد مقابله با کرونا شهرستان ورودی شهرستان از سه راهی شمشیر و باینگان با مرکز استان کرمانشاه و شهرستانهای همجوار اورامانات و خروجی شهرستان از دو محور روستای هجیج و ارتفاعات تته و دالانی به سمت شهرستانهای سروآباد و مریوان در استان کردستان بطور کامل مسدود شده است.

  فرماندار پاوه عنوان داشت: این کارها در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت شهرستان می باشد.

  ایده پور اضافه کرد: هر چند این اقدامات بر معیشت مردم تاثیر زیادی دارد اما حفظ سلامتی از تامین معیشت اولاتر است.

  وی بیان کرد: در پیام های متعدد از مردم شریف استان و کشور درخواست کردیم که از سفر به شهرستان پاوه در این ایام بطور جدی اجتناب کنند ، زیرا در این اوضاع و ایام ما هرگز میزبان خوبی برای میهمانان عزیز نیستیم، چون تمامی مراکز اقامتی ،گردشگری و رستوران و سفره خانه های سنتی ما بسته است و هیچگونه خدماتی را ارائه نخواهند داد.

  فرماندار پاوه با قدردانی از همراهی اصناف و بازاران شهرستان پاوه افزود امسال حتی تمامی بازار شهرستان به استثناء جایگاههای عرضه سوخت و فروشگاههایی که مایحتاج ضروری مردم را تأمین میکنند بسته است .

  ایده پور افزود؛ علی رغم پیام های دوستان و توصیه های ما از طریق رسانه ها و سایت های محلی و استانی برای عدم مسافرت هموطنانمان به پاوه ،باز شاهد حضور تعدادی از هموطنان در ورودی های شهرستان بودیم که با احترام توسط نیروهای نظامی و انتظامی و امدادگران جمعیت هلال احمر به طرف شهرهایشان برگشت داده شدند .

  فرماندار پاوه تصریح کرد: عزیزانی که سنوات گذشته مسیر پاوه – هجیج و یا پاوه دالانی را برای مسافرت به استان کردستان انتخاب کرده اند امسال هرگز چنین کاری نکنند ، زیرا علاوه بر مسدد بودن ورودی شهرستان پاوه خروجی این شهرستان از محور روستای هجیجی وارتفاعات دالانی بطور کامل مسدود شده است .

  وی افزود: با توجه به اقدامات انجام گرفته توسط انجمن های مردمی ، ادارات ، دستگاه قضائی ، اصناف و بازاریان و همراهی مردم هم اکنون وضعیت شهرستان پاوه مطلوبی دارد .

  فرماندار پاوه این وضع مطلوب را مرهون همراهی مردم و عدم خروج آنها از منازل است که استدعا دارم این همراهی و در خانه ماندن را تداوم بخشند تا ان شاالله از این اوضاع و بحران عبور کنیم.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *