×

در سال جاری؛
۷۵ میلیارد ریال هزینه ساخت و نوسازی مدارس منطقه باینگان

 • کد نوشته: 16172
 • ۱۳۹۹-۱۱-۱۲
 • 893 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش منطقه باینگان گفت: 75 میلیارد ریال هزینه ساخت و نوسازی مدارس سطح منطقه در سال جاری شده است.
  ۷۵ میلیارد ریال هزینه ساخت و نوسازی مدارس منطقه باینگان
 • به گزارش خبرنگار فرهنگی آوای باینگان، محمد شمسی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش منطقه باینگان، روز دوازدهم بهمن ماه سال جاری، و همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب، گزارشی از وضعیت بهسازی و نوسازی فضاهای آموزشی در سال جاری ارائه نمود.

  محمد شمسی: ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر، تخریب و نوسازی مدارس ۸ و ۲ کلاسه شهید مطهری و شهید فکوری، و همچنین تکمیل ساختمان دبستان ۶ کلاسه شهید خادمیان بانه وره را مهم ترین پروزه های عمرانی امسال این منطقه در راستای افزایش سرانه فضای آموزشی و نوسازی مدارس عنوان نموده و افزود: جمع زیربنای این سه واحد آموزشی ۲۶۰۰ متر مربع بوده و مبلغ ۷۵ میلیارد ریال جهت نوسازی و احداث این واحد ها هزینه شده است.

  این مقام مسئول در اداره آموزش و پرورش منطقه باینگان گفت: بدون شک، مساعدت بی دریغ اداره کل متبوع و اداره کل نوسازی استان و همچنین کمک بدون چشمداشت خیرین سطح استان و بانک ملی استان کرمانشاه، زمینه ساخت و نوسازی این واحد های آموزشی را مهیا نمود که جا دارد تقدیر ویژه ای از این عزیزان داشته باشم.

  وی افزود: در سال جاری به میزان ۲ درصد به سرانه فضای آموزشی مدرسه اضافه شده و ۴ درصد از این فضاها مورد بازسازی قرار گرفته است.

   شمسی در ادامه با تشکر از همکاران خیر عضو صندوق خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار و سایر خیرین بزرگوار تصریح کرد: از ابتدای سال کنون بیش از ۸۰ میلیون ریال تعمیرات جزئی مدارس از محل موجودی این صندوق انجام گرفته است.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *