×

احداث پلیس راه پاوه از ضروریات است

 • کد نوشته: 22722
 • ۱۴۰۲-۰۲-۱۱
 • 116 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرمانده پلیس راه روانسر _پاوه گفت: احداث پلیس راه پاوه از ضروریات است و در بهبود خدمات‌رسانی نقش مهمی دارد که امیدوارم زودتر به سرانجام برسد.
  احداث پلیس راه پاوه از ضروریات است
 • به گزارش آوای باینگان، سرهنگ قاسم رضایی مقدم در جلسه شورای ترافیک شهرستان پاوه با اشاره به محدودیت جاده‌های شهرستان‌های اورامانات اظهار داشت: زیر ساخت‌ها و امکانات جاده‌های اورامانات با تعداد وسایل نقلیه کنونی همخوانی ندارد و در برخی ایام سال از گره ترافیکی به انسداد ترافیکی می‌رسیم چرا که ۱۲۷ هزار نفر در یک روز به شهری وارد می‌شوند که ۵ هزار نفر بیشتر گنجایش ندارد.

  فرمانده پلیس راه روانسر_پاوه با اشاره به عدم پوشش خبری وضعیت ترافیکی جاده‌های اورامانات در صدا و سیما و تاثیر آن بر انسداد ترافیکی گفت: صدا و سیما مرتبا وضعیت ترافیک جاده‌های شمال را پوشش میدهد و در زمینه وضعیت ترافیک آن‌ها اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام می‌دهد تا مسافران با آگاهی کامل در این جاده‌ها تردد نمایند. اما برای جاده‌های شهرستان‌های اورامانات اطلاع‌رسانی لازم انجام نمی‌شود و مسافران زیادی بدون اطلاع از ظرفیت جاده‌ها و وظعیت ترافیکی به این منطقه سفر می‌نمایند.

  وی افزود: احداث پلیس راه پاوه از ضروریات است و در بهبود خدمات‌رسانی نقش مهمی دارد که امیدوارم زودتر به سرانجام برسد.

  وی در پایان گفت: اگر در جاده‌های غیر مصوب که اکثرا فاقد ایمنی لازم هم هستند حادثه رانندگی رخ دهد پلیس متولی جاده را به عنوان مقصر اعلام خواهد کرد.


  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *