×

فرماندار پاوه:
اختصاص یک دستگاه MRI مطالبه جدی مردم پاوه است

 • کد نوشته: 25302
 • ۱۴۰۲-۱۰-۱۲
 • 134 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار پاوه مهمترین مطالبه حوزه سلامت پاوه را داشتن ام.آر.آی دانست و گفت: مردم سخاوتمند و مجمع خیرین سلامت آمادگی دارند در صورت همکاری دانشگاه علوم پزشکی بخشی از هزینه خرید دستگاه را تقبل نمایند .
  اختصاص یک دستگاه MRI مطالبه جدی مردم پاوه است
 • به گزارش آوای باینگان، در راستای پیگیری مشکلات بهداشتی و درمانی شهرستان پاوه و رفع کمبود تجهیزات بیمارستان قدس پاوه جلسه‌ای در سالن جلسات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به ریاست دکتر محمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، حیدری فرماندار پاوه، دکتر اختری معاونت توسعه، دکتر شیرزادیان مدیر تجهیزات پزشکی، دکتر رحیمی مدیر بودجه دانشگاه ،مهندس احمدی مدیر منابع فیزیکی دانشگاه، دکتر سهرابی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه و اعضای مجمع خیرین سلامت شهرستان ّ،محمد ابراهیمی مسئول خانه مشارکت مردم در سلامت ،نذیر دولتخواه دستیار مردمی فرماندار پاوه برگزار گردید.

  در این جلسه علی‌رضا حیدری فرماندار پاوه با اشاره به فعالیت ۲۷ پزشک متخصص و ۳۰ پزشک عمومی در این شهرستان، اظهار کرد: شهرستان پاوه به لحاظ نیروی انسانی با استعداد و متعهد پتانسیل‌ها ی موجود کارنامه قابل قبولی در حوزه درمان دارد.

  وی اشاره‌ای به بحث مشارکت‌های مردمی و موسسه‌های خیریه سلامت داشت و گفت: پاوه یکی از شهرستان‌های مشارکت‌پذیر استان، است در این بخش به خوبی عمل کرده و می‌کند.

  فرماندار پاوه با اشاره به فعالیت موسسه خیریه سلامت شهرستان و مشارکت بالا و رضایت‌بخش مردم شهرستان در حوزه سلامت و همچنین سایر بخش‌ها همانند جمع‌آوری کمک‌ها برای مساجد، مسائل آموزشی،کمک‌های انسان‌دوستانه و…، گفت: پاوه یکی از شهرستان های مشارکت پذیر بوده که طی یک‌سال اخیر مبالغ خیلی خوبی برای خرید تجهیزات مورد نیاز بخش های مختلف پزشکی جمع آوری و تحویل بیمارستان داده شده است. که به نوبه خود بی نظیر است و جای تقدیر و تشکر دارد.

  وی در ادامه به بحث بازگشایی مرز شوشمی اشاره کرد و گفت: باتوجه به تردد مسافر از این مرز هم از سمت ایران و هم از سمت عراق فرصت مناسبی جهت پیشرفت و ارتقای توریسم درمانی در شهرستان و حتی استان مهیا شده چرا که بسیاری از مسافرینی ورودی از سمت کشور همسایه به جهت انجام امورات درمانی حضور پیدا می‌کنند.

  حیدری مهمترین مطالبه حوزه سلامت پاوه را داشتن ام.آر.آی دانست و گفت: مردم سخاوتمند و مجمع خیرین سلامت آمادگی دارند در صورت همکاری دانشگاه علوم پزشکی بخشی از هزینه خرید دستگاه را تقبل نمایند.

  در ادامه دکتر محمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ضمن تشکر از همراهی حاج ماموستا قادری امام جمعه محترم پاوه و همکاری و مشارکت های مردم پاوه در تامین برخی از نیازمندیهای درمانی و پزشکی بیمارستان قدس و گفت: در صورت مشارکت مردم ،تلاش خواهیم کرد با همکاری شرکت های تجهیزات پزشکی نسبت به این خواسته بحق مردم خرید و نصب دستگاه ام آر آی اقدام کنیم.

  دکتر محمدی در ادامه دستورات لازم در خصوص تامین اعتبار لازم جهت نصب دستگاه سنگ شکن که توسط خیرین خریداری شده صادر نمود.

  وی همچنین با تاکید بر حمایت انتخاب پاوه به عنوان شهر سالم فعالیت های مثبت شبکه بهداشت و درمان پاوه و فرماندار و سایر دستگاه های شهرستان را مثب دانست و بر حمایت بیشتر از این موضوع تاکید داشت.

  دکتر محمدی همچنین از اجرای طرح مهم و بسیار خوب پزشک خانواده شهری در پاوه به عنوان دومین شهر استان خبر داد که بزودی در این شهرستان اجرا میشود.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *