×

امروز حمله گسترده ای از سوی رسانه‌های دشمن علیه حوزه دین در جریان است

 • کد نوشته: 16774
 • ۱۴۰۰-۰۲-۲۲
 • 412 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: امام جمعه پاوه گفت: امروز حمله گسترده و همه جانبه‌ای از سوی رسانه‌های دشمن به ویژه فضای مجازی علیه حوزه دین روی می‌دهد.
  امروز حمله گسترده ای از سوی رسانه‌های دشمن علیه حوزه دین در جریان است
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرنگار خبرگزاری رسا، گردهمایی «وحدت و مقاومت» امروز در مسجد قبا شهر پاوه با حضور روحانیون و علمای اهل سنت برگزار گردید.

  ماموستا ملاقادر قادری؛ امام جمعه شهرستان پاوه در این گردهمایی عنوان کرد: جهان اسلام با داشتن سرمایه‌ای بزرگ بنام قرآن همیشه پیروز و سربلند خواهد بود.

  امام جمعه شهرستان پاوه با اشاره به آیه «واعدوا لهم من استعطم من قوه» تاکید کرد: خداوند متعال در این آیه همه ما را به مقاومت و آمادگی کامل در مقابل دشمنان فرا می‌خواند.

  ماموستا قادری در ادامه تاکید کرد: این آمادگی جهان اسلام در دو بُعد می‌باشد، یکی در جبهه نظامی و دیگری در جبهه فرهنگی می‌باشد و در سایه این دو آمادگی است که می‌توانیم از داشته‌های دینی و فرهنگی خود دفاع کنیم.

  این عالم اهل سنت عنوان داشت: در صدر اسلام در نبرده‌ها و غزه‌هایی که رسول خدا داشت، مشرکین علیه مسلمین شعار سر می دادند، در مقابل پیامبر (ص) به سپاهیان خود می‌فرمودند که شما هم در مقابل این کفار و مشرکین «الله اکبر» بگویید، بنابراین امروز نیز وضعیت به مانند دوران صدر اسلام است و باید در بحث فرهنگی در مقابل دشمن دچار انفعال و ضعف نشویم.

  امام جمعه شهرستان پاوه گفت: امروز حمله گسترده و همه جانبه‌ای از سوی رسانه‌های دشمن به ویژه فضای مجازی علیه حوزه دین روی می‌دهد و روزانه هزاران خبر، گزارش و… علیه جهان اسلام توسط مستکبرین نشر و بازنشر می‌شود.

  ماموستا قادری خاطرنشان کرد: لذا شایسته نیست که فضای مجازی را رها کنیم و اجازه دهیم که این فضا به مکانی برای تبلیغ علیه اسلام تبدیل شود

  منبع: خبرگزاری رسا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *