×

تدوین یک طرح جامع به منظور ساماندهی گردشگری در پاوه ضروری است

 • کد نوشته: 21853
 • ۱۴۰۱-۰۹-۲۹
 • 133 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار شهرستان پاوه در جلسه کارگروه گردشگری با اشاره به ثبت جهانی اورامانات گفت؛ تدوین یک طرح جامع به منظور ساماندهی گردشگری در حوزه های مختلف آن بسیار ضروری و نیاز است.
  تدوین یک طرح جامع به منظور ساماندهی گردشگری در پاوه ضروری است
 • به گزارش خبرنگار آوای باینگان، اردشیر رستمی افزود؛ رونق گردشگری مستلزم فراهم کردن زمینه حضور سرمایه گزاران است که این مهم فقط با همراهی ، حمایت و برداشتن موانع پیش روی سرمایه گزاران است.

  وی تصریح کرد؛ شهرستان پاوه یکی از مناطق کم نظیر است که در تمامی فصول سال ظرفیت و پتانسیل های لازم برای حضور گردشگران را دارد ، لذا با برنامه ریزی و هدفمند کردن گردشگری  می‌شود یک تحول شگرفی در شهرستان ایجاد کرد‌.

  رستمی با بیان اینکه شهرستان پاوه دارای روستاهای هدف گردشگری است افزود؛ نگاه گردشگری شهرستان، گردشگری روستایی است لذا با توجه به این ظرفیت مهم باید روستاهای هدف گردشگری افزایش پیدا کند.

  فرماندار پاوه بر شناسنامه دار کردن اماکن اقامتی و خانه های مسافر و نظارت دقیق و مستمر براین اماکن تاکید کرد .

  دکتر رستمی با تقدیر از فعالیت های آقای آرام عبدی در تشکیل شرکت رزراسیون گردشگری سیران پاوه گفت ؛ این شرکت برای همین راه اندازی و دایر شده است که رزرواسیون اقامتگاهها و خانه های مسافر را پوشش دهد برای چند نفر هم اشتغال ایجاد کرده است امکانات و سیستم خوبی فراهم کرده اند لذ باید از ظرفیت این شرکت هم برای ساماندهی خانه های مسافر و آگاهی بخشی به مسافران برای اسکان حتما استفاده شود.

  وی تاکید کرد مصوب است که تمامی اقامتگاه ها در این شرکت ثبت نام کنند و هر اقامتگاه و یا مکان اسکانی که در این شرکت ثبت نشود از نظر ما غیرقانونی است.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *