×

تردد روزانه وسایل نقلیه سنگین در معابر شهری پاوه ممنوع شد

 • کد نوشته: 21757
 • ۱۴۰۱-۰۹-۱۰
 • 161 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پاوه اعلام کرد: تردد وسایل نقلیه سنگین در طول روز در معابر شهری ممنوع و با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد.
  تردد روزانه وسایل نقلیه سنگین در معابر شهری پاوه ممنوع شد
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از سلام پاوه، سروان سیروس مرادی اظهار داشت: تردد وسایل نقلیه سنگین اعم از کامیون‌ها و تریلر‌ها ضمن اینکه برای شهروندان و سایر وسایل نقلیه ایجاد مزاحمت میکنند، در بعضی مواقع سبب بروز ترافیک‌های سنگین و انسداد معابر نیز می‌شوند.

  وی افزود: تردد وسایل نقلیه سنگین در طول روز(روز‌های عادی و تعطیل) ممنوع است و تنها در ساعت ۲۳:۰۰ تا ۰۵:۰۰ صبح مجاز به تردد در شهر هستند.

  سروان مرادی ادامه داد: در برخی مواقع به صورت اضطراری، وسایل نقلیه سنگین جهت تعمیرات، اتمام پروژه و … مجاز به تردد در سطح معابر شهری در طول روز از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۵:۰۰ هستند که جهت انجام این‌گونه تردد‌های اضطراری باید از قبل مجوز لازم را گرفته باشند.

  مرادی در به رانندگان وسایل نقلیه سنگین توصیه کرد: به هیچ عنوان در ساعات غیر مجاز در معابر شهری تردد نکنند، چرا که علاوه بر اعمال قانون به دلیل تردد در ساعات غیر مجاز (۲۱ هزار تومان) این رانندگان به دلیل ورود ممنوع نیز جریمه خواهند شد.(۵۲ هزار تومان).همچنین با تردد در ساعات غیر مجاز ۷۳ هزار تومان مورد اعمال قانون قرار می‌گیرند.

  رئیس راهور پاوه تاکید کرد در صورت تردد در ساعات غیر مجاز به دلیل مزاحمت خودروهای سواری و برهم زدن نظم ترافیکی برای شهروندان با تشخیص همکاران راهور در سطح شهر وسیله نقلیه آن‌ها به پارکینگ منتقل می شود.

  وی در پایان تاکید کرد: تردد در شهر و مناطق پر تردد به صورت رفت(ورودی شهر از سمت شرق) از جمله خیابان های نسمه و دوریسان تا سه راهی بیمارستان و همچنین خیابان های سراب هولی، خیابان امام، میدان ارشاد، خیابان ارشاد، خیابان امام غزالی و در نهایت به سمت خروجی شهر به طرف نوسود و برگشت نیز از مسیرهای ذکر شده مجاز و توقف ممنوع می باشد.

  منبع: سلام پاوه
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *