×

امام جمعه پاوه:
حمایت بیشتری از روحانیون اهل سنت صورت بگیرد

 • کد نوشته: 21050
 • ۱۴۰۱-۰۶-۰۳
 • 346 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: امام جمعه شهرستان پاوه گفت: اهل سنت از ابتدای انقلاب با این نظام بوده و هستند و خواهند بود، لذا انتظار داریم که از علما و روحانیون اهل سنت حمایت بیشتر و بهتری صورت بگیرد.
  حمایت بیشتری از روحانیون اهل سنت صورت بگیرد
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرگزاری تقریب، گردهمایی ائمه جمعه اهل سنت و شیعه مناطق تلفیقی استان کرمانشاه با موضوع «نقش ائمه جمعه در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب و جهاد تبیین» در بیت امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه برگزار شد.

  ماموستا ملاقادر قادری در این گردهمایی گفت: امیدواریم که دولتمردان بتوانند در عملی کردن وعده های خود موفق باشند و بتوانند که آبروی این دولت انقلابی و مردمی را حفظ کنند.

  امام جمعه شهرستان پاوه گفت: بارها اعلام کرده ام که امروز ایران اسلامی ثبات و امنیتی که در منطقه دارد، نشأت گرفته از وجود رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

  این عالم اهل سنت تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اهل سنت کشور می فرمایند که اهل سنت در کشور فرصت هستند نه تهدید و در جایی دیگر معظم له اهانت به مقدسات اهل سنت شرعا و قانونا حرام می دانند، اما خروجی این پیام و گفتار رهبر معظم انقلاب اسلامی در نزد برخی از مسئولان چنین نیست و بعضاً شاهد بی حرمتی هایی از سوی این مدیران به اهل سنت هستیم.

  ماموستا قادری گفت: اهل سنت کرمانشاه در عمل نشان داده اند که طرفدار این نظام و انقلاب اسلامی بوده و هستند.

  امام جمعه شهرستان پاوه تصریح کرد: آیا ائمه جمعه اهل سنت به اندازه یک خانواده تحت پوشش کمیته حضرت امام (ره) یا دیگر نهادهای حمایتی،  حمایت می شوند؟

  این عالم اهل سنت اظهار داشت: اهل سنت از ابتدای انقلاب با این نظام بوده و هستند و خواهند بود، لذا انتظار داریم که از علما و روحانیون اهل سنت حمایت بیشتر و بهتری صورت بگیرد.

  ماموستا قادری تأکید کرد: در ۲۲ بهمن ۹۷ رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به مردم ایران بیانیه گام دوم انقلاب را اعلام کردند که این پیام مهمی برای همه ملت ایران است که در این بیانیه توصیه های بسیاری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به ما شده است.

  وی افزود: در بخش دوم این بیانیه رهبر انقلاب اسلامی توصیه های فراوانی کرده اند که نخست توجه به علم و دانش است، و دوم توجه به اخلاقیات و معنویات است و موضوع دیگر این بیانیه توجه به معیشت و اقتصاد مردم است، چهارم عدالت و مبارزه با فساد، پنجم استقلال و آزادی، ششم عزت ملی و هفتم مرزبندی با دشمن و زندگی غربی را ایشان در این بیانیه مطرح کرده اند.

  امام جمعه شهرستان پاوه تأکید کرد: به نظر این حقیر توجه به این توصیه های رهبری می تواند برای ما بسیار راهگشا باشد.

  منبع: تقریب

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *