×

دستگیری راننده متخلف محور پاوه-روانسر

 • کد نوشته: 24347
 • ۱۴۰۲-۰۹-۱۴
 • 216 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرمانده انتظامی شهرستان روانسر استان کرمانشاه گفت راننده متخلفی که در محور پاوه - روانسر اقدام به انجام حرکات نمایشی و مخاطره‌آمیز کرده بود از طریق فضای مجازی شناسایی و دستگیر شد.
  دستگیری راننده متخلف محور پاوه-روانسر
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد رستمی اظهار کرد: به دنبال انتشار کلیپی در فضای مجازی که راننده یک دستگاه وانت در محور پاوه – روانسر اقدام به انجام حرکات نمایشی مخاطره آمیز کرده بود، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

  وی بیان کرد: راننده متخلف در محور پاوه به روانسر با ایجاد حرکات نمایشی و مخاطره آمیز موجب به خطر افتادن جان دیگران و ایجاد جو نارضایتی عمومی شده بود.

  فرمانده انتظامی روانسر ادامه داد: ماموران پلیس راه این شهرستان با شناسایی راننده متخلف در عملیاتی ضمن توقیف خودرو، راننده را هم دستگیر کردند.

  سرهنگ رستمی با اشاره به انتقال خودرو وانت پیکان به پارکینگ از معرفی راننده متخلف به دستگاه قضائی خبر داد و گفت: هر شخصی بخواهد با اعمال و رفتارش باعث ناامنی و ایجاد وحشت شود، قاطعانه با او برخورد خواهیم کرد.

  وی تاکید کرد که امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است و پلیس در این خصوص با هیچکس تعارف نداشته و با برهم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی برخورد قانونی خواهد کرد؛ چنین افرادی بدانند که تخلف آنها از طریق مأموران و دوربین‌های ثبت تخلفات قابل رهگیری است و علاوه بر آن ماموران پلیس با رصد فضای مجازی پیگیر تخلفات و جرایم خواهند بود.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *