×

دولت طرح ویژه‌ای برای ساماندهی کولبری در دست اجرا دارد

 • کد نوشته: 20780
 • ۱۴۰۱-۰۴-۲۴
 • 226 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در بحث کولبری دولت طرح ویژه‌ایی با کمک ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای ساماندهی کولبری و شناسنامه دار کردن کوله‌بران در دست اجرا دارد.
  دولت طرح ویژه‌ای برای ساماندهی کولبری در دست اجرا دارد
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از ایرنا؛ سید «امیرحسین قاضی زاده هاشمی» عصر پنجشنبه در سفر خود به شهرستان پاوه با اشاره به بحث بیکاری افراد تحصیل کرده، افزود: طرح جامعی را دولت در بحث اشتغال دنبال می‌کند برای ایجاد اشتغال منابعی پیش بینی شده است که باید به سمت نهضت کار آفرینی و اشتغال غیر دولتی پیش برویم که به فرهنگ سازی نیاز دارد.

  وی گفت: در دولت تبصره ۱۶ به تصویب رسید و منابع مالی آن ابلاغ می‌شود.

  معاون رییس جمهور در ادامه سخنانش با بیان اینکه پاوه نماد وحدت، همزیستی، تلاش مشترک یک ملت برای دفاع از کیان خود، مقاومت، صداقت و وحدت بین نیروهای اهل سنت و تشیع برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و تبعیت از امام (ره) و الگویی برای تمام کشور است، افزود: ۲۶ مرداد سالروز شکست حصر پاوه به فرمان امام (ره) است که درگاه تاریخی در حفظ تمامیت ارضی در ابتدای انقلاب بود.

  قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه مردم شهرستان پاوه در این سفر مشکلات خود را مطرح کردند، ادامه داد: ستادی برای سفرها در دولت در معاونت اجرایی ریاست جمهوری مستقر است که موضوعات را پیگیری می‌کند در مسائل شخصی و مدنی محدودیتی به نام قانون و در بحث موضوعات عمومی، محدودیتی به نام منابع مالی داریم باید اولویت بندی شود و بنابراین مواردی که نیاز به تامین مالی دارد بیشترین زمان را خواهد برد.

  وی بیان کرد: پروژه نیمه تمام آبرسانی به صورت جدی در دستور کار است از قبل هم مذاکراتی در خصوص تامین آب و تکمیل این پروژه انجام شده که حدود ۷۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه آبرسانی پاوه در نظر گرفته شده است.

  قاضی زاده هاشمی ادامه داد: توسعه و تبادل اقتصادی بیشتر زیر ساخت بازارچه مرزی، نیاز به مذاکره و تبادل با کشور مقابل است، هرچه این مراکز افزایش پیدا کند به شرط آنکه صرفا واردات نباشد و صادرات نیز صورت بگیرد بسیار مناسب خواهد بود.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *