×

رشد۳۰درصدی کمک حامیان به ایتام و فرزندان خانوارهای مشمول “طرح محسنین”

 • کد نوشته: 12544
 • ۱۳۹۶-۰۳-۰۴
 • 871 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: ۱۴۰یتیم و ۲۸۸ فرزند خانوار مشمول “طرح محسنین” در شهرستان پاوه از کمک های مادی و معنوی حامیان نیکوکار بهره مند می شوند.

  رشد۳۰درصدی کمک حامیان به ایتام و فرزندان خانوارهای مشمول “طرح محسنین”
 • به گزارش خبرنگار آوای باینگان طرح اکرام ایتام و محسنین از طرح های مشارکتی کمیته امداد است که با هدف جذب کمک های نقدی و غیرنقدی حامیان نیک اندیش و اهدای این کمک ها به ایتام و فرزندان خانوارهای مشمول “طرح محسنین” اجرا می شود.
  لقمان انفرادی، مدیر کمیته امداد شهرستان پاوه با بیان اینکه خانوارهای محسنین به آن دسته خانوارهای اطلاق می شود که سرپرستان این خانوارها عموما از کارافتاده و یا بیمار صعب العلاج هستند، گفت: ۱۴۰ یتیم و ۲۸۸ فرزند خانوار مشمول “طرح محسنین” در شهرستان پاوه از کمک های مادی و معنوی حامیان نیکوکار بهره مند می شوند.
  انفرادی با تاکید بر اینکه ۱۰۰۵حامی نیکوکار از ایتام و ۴۴۴ حامی نیک اندیش از فرزندان مشمول “طرح محسنین” در این شهرستان حمایت می کنند، خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۸۳ حامی جدید برای حمایت از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین در شهرستان پاوه جذب شده اند.
  مدیر کمیته امداد شهرستان پاوه خاطرنشان کرد: ۳۸۷ نفر از حامیان ایتام و محسنین بومی شهرستان پاوه و مابقی آنان غیر بومی هستند.
  لقمان انفرادی همچنین با اشاره به اینکه هریک از ایتام و فرزندان محسنین دارای حساب و شناسه بانکی مختص به خود هستند، افزود: کمک های نقدی حامیان بی واسطه و به صورت مستقیم به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز می شود.
  انفرادی با تاکید بر اینکه سرانه کمک هر حامی به ایتام و فرزندان محسنین حداقل ۳۰۰ هزار ریال است، اظهار کرد: حامیان نیکوکار درسال ۹۵ بیش از ۵ میلیاردو۵۸۲ میلیون ریال به صورت نقد و غیرنقد به ایتام و فرزندان محسنین پاوه ای کمک کردند.
  وی یادآورشد: میزان کمک های اهدایی ازسوی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین در سال ۹۵ از رشد ۳۰ درصدی نسبت به سال قبل از آن برخوردار بوده که امید می رود بافرارسیدن ماه پر خیروبرکت رمضان وسخاوت ونوع دوستی خیرین امسال این کمک ها از رشد چشمگیری برخوردار باشد

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *