×

عامل ترویج خشونت و تهدید در فضای مجازی، در پاوه شناسایی شد

 • کد نوشته: 16941
 • ۱۴۰۰-۰۳-۱۸
 • 175 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عوامل ترویج شرارت و خشونت با انتشار تصاویر سلاح و تهدید و رجز خوانی در فضای مجازی توسط کارآگاهان پلیس فتا شهرستان پاوه خبرداد.
  عامل ترویج خشونت و تهدید در فضای مجازی، در پاوه شناسایی شد
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: سرهنگ علی عباسی کسانی رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه در تشریح این خبر بیان داشت: کارشناسان این پلیس در پی رصد فضای مجازی، با صفحه‌ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام روبرو شدند که گرداننده آن در شهرستان پاوه اقدام به انتشار تصاویر سلاح‌های گرم و سرد غیرمجاز و قدرت نمایی و ناامن جلوه دادن فضای مجازی ، اقدام به تبلیغ مشروبات الکلی می کرد.

  این مقام انتظامی در ادامه گفت: با توجه اهمیت موضوع و برخورد با برهم زنندگان آسایش و امنیت شهروندان موضوع سریعا در دستور کار پلیس فتا پاوه قرار گرفت.

  وی در ادامه بیان داشت: کارشناسان پلیس فتا شهرستان پاوه بلافاصله با انجام اقدامات پلیسی، گرداننده صفحه اینستاگرامی را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی دستگیر و به پلیس فتا انتقال دادند.

  رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: امنیت و آسایش شهروندان در فضای مجازی یکی از مهم‌ترین اولویت پلیس فتا است و قدرت‌نمایی، خشونت‌طلبی، تبلیغ سلاح و مهمات در فضای مجازی یکی از مصادیق برهم خوردن آسایش و امنیت شهروندان است که این پلیس با قاطعیت و به‌صورت ویژه با هنجارشکنی‌ها در این فضا برابر قانون رفتار خواهد کرد.

  این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: سایت پلیس فتا به آدرس cyberpolice.ir مرجعی کامل از اخبار، اطلاعات و آموزش‌های سایبری بوده و کاربران با مراجعه به آن می‌توانند راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایند. همچنین در صورت نیاز می‌توانند گزارش موارد مشکوک را در سامانه پاسخگویی به فوریت‌های سایبری با همکاران ما در میان بگذارند.

  منبع: پلیس فتا
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *