×

معبر کولبری مجاز در دروازه شوشمی پاوه بازگشایی می شود

 • کد نوشته: 26500
 • ۱۴۰۳-۰۲-۲۷
 • 60 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرمانده مرزبانی کرمانشاه گفت: خوشبختانه راه اندازی کولبری مجاز در دروازه شوشمی پاوه مورد موافقت مرزبانی های دو کشور ایران و عراق قرار گرفت.
  معبر کولبری مجاز در دروازه شوشمی پاوه بازگشایی می شود
 • به گزارش آوای باینگان، فرمانده مرزبانی کرمانشاه در خصوص بازگشایی معبر کولبری مجاز گفت: خوشبختانه راه اندازی کولبری مجاز در دروازه شوشمی پاوه مورد موافقت مرزبانی های دو کشور ایران و عراق قرار گرفت که در اسرع وقت با همکاری سایر نهادهای مسئول در دو استان همجوار حلبچه و کرمانشاه دنبال می شود و به سرعت مسیر قانونی و مجرای قانونی را برای عزیزان مرزنشین که معیشت آنها به مرز گره خورده و از حقوق حقه مرزنشیان است که از قبل مرز و داد و ستد قانونی و رسمی و ورود کالاهای مجاز به معیشت خود برسند، بازگشایی خواهد شد.

  سردار سپهری گفت: هر مرزنشینی نباید در این طرح کوله بری شرکت کند بلکه باید کسانی باشند که فاقد شغل بوده و در آمد ثابتی نداشته باشند و با نظارت مسئولین محلی مشارکت خواهند داد.  

  فرمانده مرزبانی استان خاطر نشان کرد: از این پس شاهد تردد مجاز و قانونی کوله بران از مجرای رسمی خواهیم بود و ان شاالله نباید شاهد پدیده شوم قاچاق بری در مرزهای غیر رسمی باشیم چرا که ما متاسفانه هم در امسال و هم در سالیان گذشته شاهد ورود قاجاقچیان سلاح و مهمات و مشروبات الکلی و اقلام ضد فرهنگی، در پوشش کوله بری بودیم .  

  وی در پایان گفت: به سرعت با راه اندازی مجرای کوله بری، ما صددرصد مرزهای استان را برای تردد غیر مجاز قاچاق بران محدود خواهیم کرد و به شدت با قاچاقچیان برخورد خواهیم کرد که امنیت استان و کشور را با اقلام ضد امنیتی به خطر نیاندازند.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *