×

امام جمعه پاوه:
نباید اجازه دهیم ابوسفیان های عصر حاضر بر مسلمانان پیروز شوند

 • کد نوشته: 17958
 • ۲۶,شهریور ۱۴۰۰
 • 669 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: امام جمعه پاوه با بیان اینکه امروز به دین، قرآن و مسجد مسلمانان اهانت می شود گفت: ضرورت دارد مسلمانان دفاع کنند تا مانند ابوسفیان که در جنگ احد به نفع بت ها شعار می دادند در عصر حاضر بر ما پیروز و غالب نشوند و ضد ارزش ها را در جامعه اسلامی ترویج کنند.
  نباید اجازه دهیم ابوسفیان های عصر حاضر بر مسلمانان پیروز شوند
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از ایرنا؛ ماموستا ملا قادر قادری در خطبه های نماز جمعه این هفته پاوه که با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد، افزود: هجمه به دین مبین اسلام بسیار زیاد شده و پیروان راستین پیامبر گرامی اسلام(ص) باید از این دین با تمام توان دفاع و صیانت کنند.

  وی ادامه داد: با رصد رسانه های مختلف بیگانه شاهد آن هستیم بیش از ٨۰ درصد آنها ، بر علیه مسلمانان ، قرآن ، اسلام و حجاب فعالیت می کنند و این بیانگر غربت اسلام است.

  امام جمعه پاوه با اشاره به آیه ۱۴۰ سوره آل عمران گفت: سنت آسمانی است که مسلمانان باید دچار سختی و مشقت شوند تا مشخص شود کدام یک از دین خود صیانت می کنند و در آزمایش و امتحان الهی قبول می شوند.

  ماموستا قادری تصریح کرد: در جامعه کنونی امر به معروف بسیار سخت شده اما باید با عقلانیت و تدبیر در این مسیر حرکت کنیم و نباید سکوت و شانه خالی کنیم. 

  وی اظهار داشت: اکنون جوانان تازه مسلمان اروپا و آمریکا پایبندی بیشتری به اسلام حقیقی دارند اما در ممالک اسلامی بسیاری از مسلمانان با تندروی و جنگ و انتحار و تعابیر نادرستی که از اسلام ارائه می کنند دارند به اسلام ظلم می کنند و نمی گذارند مردم اسلام واقعی را بشناسند.

  خطیب جمعه پاوه اضافه کرد: برای مهار و کنترل ویروس کرونا، مسئولین تلاش خود را بکار بسته اند و با صرف هزینه های میلیاردی واکسن را برای ایمن سازی جامعه از این ویروس وارد می کنند اما متاسفانه استقبال از واکسیناسیون بسیار کم است.

  ماموستا قادری با تاکید بر استقبال مردم از واکسیناسبون کرونا، افزود: این بیماری بسیار خطرناک و بی امان است و باید هوشیار باشیم.

  امام جمعه پاوه تصریح کرد: با احساس مسئولیت بیشتر و رعایت بهداشت فردی ، استفاده از ماسک و دوری از مراسمات و تجمعات از تبعات این ویروس منحوس در امان بمانیم.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *