×

ورود مسافربه پاوه ممنوع شد/ هشدار به واحدهای اقامتی و گردشگری

 • کد نوشته: 15461
 • ۱۳۹۹-۰۸-۰۷
 • 387 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: دادستان دادسرای عمومی و انقلاب پاوه گفت: مسافران و گردشگران شهرستان پاوه و توابع آن را به عنوان مقصد مسافرت خود انتخاب نکنند.
  ورود مسافربه پاوه ممنوع شد/ هشدار به واحدهای اقامتی و گردشگری
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از فارس نوید صحرایی اظهار داشت: با توجه به وضعیت بحرانی شهرستان پاوه و تعطیلی یک هفته‌ای آن از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و از طرفی همکاری کامل مردم شهرستان در این خصوص و به لحاظ کنترل شیوع کرونا و قطع زنجیره سرایت ویروس و در راستای پیگیری و نظارت بر حقوق عامه، تحت هیچ شرایطی اجازه ورود مسافر و گردشگر به سطح شهرستان را نخواهیم داد.

  وی افزود: ورودی های شهرستان از اول وقت فردا پنجشنبه، هشتم آبان ‌ماه تا شنبه ( دهم آبان‌ماه) با تشدید ایست و بازرسی‌ها از ورود خودروهای شخصی با شماره پلاک های غیربومی ممانعت می‌شود.

  دادستان دادسرای عمومی و انقلاب پاوه ادامه داد: چنانچه به هر نحو از انحاء تردد این قبیل خودروها در معابر شهرستان پاوه مشاهده گردد، بلافاصله توقیف و روانه پارکینگ می‌شوند.

  وی افزود: در صورت ضرورت و تا کسب اطمینان خاطر از بهبود وضعیت شیوع ویروس در شهرستان پاوه، این موضوع در هفته‌های آتی نیز تمدید می‌شود.

  صحرایی به صاحبان مراکز اقامتی و گردشگری خصوصی شهرستان پاوه نیز هشدار داد، چنانچه اماکن مذکور را به گردشگران اجاره دهند، ضمن پلمپ محل، قاطعانه با متصدیان برخورد قضایی می گردد.

  وی افزود: واحد نظارت بر اماکن عمومی، پلیس اطلاعات و امنیت و اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان پاوه با تشکیل گشت‌های مشترک مکلف به نظارت بر اماکن مذکور شده‌اند.

  وی در پایان، افزود: شخصا با حضور در ورودی شهرستان پاوه بر روند حسن اجرای دستورات قضایی صادره از سوی ضابطین نظارت خواهم کرد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *