×

پاوه از امن‌ترین شهرستان‌های کشور برای سرمایه‌گذاری است

 • کد نوشته: 16745
 • ۱۴۰۰-۰۲-۱۷
 • 706 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرماندار شهرستان مرزی پاوه با اعلام اینکه زیرساخت‌ های لازم برای صادرات و واردات در این شهرستان مرزی فراهم است، گفت: همگان بدانند پاوه از امن‌ ترین شهرستان‌ های کشور برای ایجاد سرمایه‌ گذاری است.
  پاوه از امن‌ترین شهرستان‌های کشور برای سرمایه‌گذاری است
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از ایرنا؛ «پرویز ایده‌پور» روز پنجشنبه در جلسه شورای اشتغال و سرمایه‌ گذاری شهرستان پاوه افزود: بزرگترین ضعف شهرستان پاوه این است که بخش خصوصی آن، وارد فعالیت‌ های اقتصادی در شهرستان نمی‌شود و تاسف برانگیزتر اینکه همین بخش خصوصی، شهرستان پاوه را برای سرمایه‌ گذاری ناامن جلوه می‌دهد

  وی تصریح کرد: ما در پاوه چیزی برای صادرات نداریم و این برای یک شهرستان مرزی زیبنده نیست.

  فرماندار پاوه با بیان اینکه کشور به صادرات، ارز آوری، اشتغال پایدار و امنیت در مناطق مرزی نیاز دارد، گفت: ۲۴۰ میلیارد تومان در سدهای منطقه از پول بیت المال سرمایه گذاری شده و این خطا است که در امر اشتغالزایی و تولید از پتانسیل این سدها استفاده نشود.

  ایده‌پور اضافه کرد: پایین دست سد هیروی یکی از پتانسیل‌های بزرگ شهرستان برای ایجاد شهرک های شیلات و پرورش ماهی و محصولات گلخانه ای است اما مدیریت سد هیروی متاسفانه تاکنون در این خصوص همکاری لازم را نداشته است.

  وی گفت: مدیریت سد هیروی در دست تهران است و متاسفانه به خواسته های ما توجه ندارد و این امر موجب شده امر اشتغالزایی در پایین دست سد هیروی با آن همه پتانسیل محقق نگردد.

  فرماندار پاوه اظهار داشت: انتظار این است در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ساخت این شهرک ها توسط جوانان این منطقه محقق گردد تا شهرستان پاوه صادر کننده‌ای خوب به کشور عراق باشد.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *