×

کتاب ذهن، آگاهی و سعادت اثر بانوی اوراماناتی منتشر شد

 • کد نوشته: 19882
 • ۱۴۰۰-۱۲-۱۹
 • 696 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: کتاب ذهن، آگاهی و سعادت به قلم هنرمند روانسری خانم مهناز بهرامی و جناب آقای پروفسور جواد منتظمی از سوی انتشارات تریفه چاپ و منتشر شد.
  کتاب ذهن، آگاهی و سعادت اثر بانوی اوراماناتی منتشر شد
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرنگار سلام پاوه :کتاب ذهن، آگاهی و سعادت به قلم هنرمند روانسری خانم مهناز بهرامی و جناب آقای پروفسور جواد منتظمی از سوی انتشارات تریفه چاپ و منتشر شد.

  مهناز بهرامی در گفتگو با اردشیر اردلان – روزنامه نگار گفت : این کتاب دو جلد است که جلد اول آن به چاپ رسید و در دسترس عموم علاقمندان به کتاب و کتابخوانی قرار گرفته است و جلد دوم آن به امید خدا فصل بهار به چاپ خواهد رسید. در جلد اول درمورد قانون جذب، کارکرد قانون جذب در زندگی، ذهن و شناخت آن، کارکرد ذهن، ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه، مدیریت ذهن، تاثیرات افکار منفی و تصاویر منفی روی جسم و روح و انواع بیماری های نشات گرفته از آن توضیح داده شده است.

  وی در ادامه از روند انتشار این کتاب صحبت کرد و افزود : حدود یک سال روی کتاب کار کردیم و هر لحظه نوشتن آن همراه با لذت وحس خوب بود و انگیزه زیادی برای نوشتن کتاب داشتیم چون قصد و نیت ما کمک کردن به انسان ها بود و به یاری خداوند کار کتاب به بهترین نحو به اتمام رسید.

  که به دوستان پیشنهادمی کنم تا جایی که برایشان امکانپذیر است، کتابخوانی را گسترش بدهند. چون ما از طریق کتاب خواندن آگاه تر خواهیم شد و از آگاهی به تکامل میرسیم که هم میتوانیم به خود و هم به جامعه کمک به سزایی داشته باشیم.

  مهناز بهرامی با اشاره به همکاری انتشارات تریفه روانسر تحت مدیریت جناب آقای مولود مصطفایی، طراحی جلد توسط جناب آقای جلیل محمدی و همیاری جناب آقای ایرج احمدی و خانم ژیلا ارسر در امر ویرایش کتاب و همراهی جناب آقای جلیل کریمی تدوینگر و فیلمبردار توانمند استان کرمانشاه که در ساخت تیزر و تهیه عکس تقبل زحمت کردند، آنان را شایسته تقدیر و تشکر دانست و در خصوص انگیزه انتشار این کتاب تشریح کردند: درسال۱۳۹۹ با دعوت رسمی از جناب آقای پروفسور جواد منتظمی مدرس بین المللی قانون جذب، به تیم آمانج فعالیت خود را گسترده تر کردیم، پروفسورمنتظمی محقق، پژوهشگر، استاد دانشگاه، مدرس توسعه فردی و مقیم کشورآلمان هستند، در راستای اهدافمان با پروفسور منتظمی تصمیم گرفتیم کتابی در رابطه با ذهن و آگاهی بنویسیم چون به این نتیجه رسیدیم که اکثر مردم از ذهن و ضمیر ناخوداگاه خود و کارکرد آن اطلاعات کافی ندارند و نمی دانند کارکرد ذهن چیست؟ و چطور می توان از قدرت ذهن برای زندگی بهتراستفاده کرد.

  مهناز بهرامی خاطر نشان کرد: درسال۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه روان درمانگری با روش ایموشن کدوبادی کد وکارروی بیماری های جسمی، روحی و ذهنی شروع کردم و توانستم با این علم قوی بیماریهای زیادی را ازجمله افسردگی ها، ترک اعتیاد، ترک سیگار ،اغلب بیماریهای جسمی …. درمان کنم.

  لازم به ذکر است: مهناز بهرامی مدیر و موسس گروه تحقیقاتی آمانج، نقاش، مدرس دوره های ایموشن کدوبادی کد(EFT) هواپونوپونو، با سابقه ده سال درمانگری روی بیماریهای جسمی، روحی و ذهنی باروش بادی کد است.

  کتاب ذهن ، آگاهی و سعادت در ۱۷۰ صفحه و با قیمت ۸۰ هزار تومان از طریق پیج اینستاگرامamanj_223@ ایشان و یا با تماس با شماره ۰۹۱۸۷۲۳۲۱۴۲ قابل تهیه است.

  منبع: سلام پاوه

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *