×

کشف ۵۰ قبضه کلت کمری در پاوه

 • کد نوشته: 19506
 • ۱۴۰۰-۱۱-۰۵
 • 378 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه، از کشف ۵۰ قبضه سلاح کلت کمری و ۱۰۰ تیغه خشاب مربوطه، توسط کارکنان جان بر کف معاونت اطلاعات هنگ مرزی پاوه خبر داد.
  کشف ۵۰ قبضه کلت کمری در پاوه
 • به گزارش آوای باینگان، سردار کیاست سپهری فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: با استفاده بهینه از توان عملیاتی مرزداران یگان‌های مرزی، بحمدالله تا به حال توانسته‌ایم با ایجاد بستر مناسب و تقویت یگان‌ها، بر نوار مرزی تسلط یافته و قاچاقچیان سلاح و مهمات را از رسیدن به اهداف خود ناکام بگذاریم.

  وی در ادامه با اشاره به همت مرزاداران هنگ مرزی پاوه در نوار مرزی این شهرستان، گفت: ایجاد مرزی امن و توأم با امنیت عمومی نیاز به زحمات زیادی دارد که به یاری خدا مرزبانان ما ضمن حضور همه جانبه خود در ارتفاعات صعب‌العبور و در شرایط بسیار سرد و یخبندان این شهرستان موفق شدند با غلبه بر مشکلات محیطی طاقت‌فرسا امنیت پایداری را در نوار مرزی این هنگ برقرار کنند.

  فرمانده مرزبانی استان کرمانشاه، عملکرد مرزداران هنگ مرزی پاوه را طی ۲۴ ساعت گذشته مطلوب و قابل تقدیر ارزیابی کرد و ادامه داد: با پوشش اطلاعاتی منطقه و چندین شبانه‌روز کار اطلاعاتی محل دپوی سلاح‌های قاچاق شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی، بلافاصله با هدایت میدانی فرمانده هنگ اکیپی متشکل از معاونت‌های اطلاعات و عملیات هنگ به محل مذکور عزیمت ضمن رعایت شئونات اسلامی، حقوق شهروندی و حفظ حریم همسایگان، مأموران اقدام به جستجو و کنکاش محل کرده و موفق به کشف ۵۰ قبضه سلاح جنگی کلت کمری به همراه ۱۰۰ تیغه خشاب مربوطه شدند.

  در این عملیات سه نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودرو از آنان توقیف شد.

  وی افزود‌: حفظ امنیت شهروندان همواره خط قرمز این فرماندهی بوده و مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات با اشراف اطلاعاتی به صورت شبانه‌روزی در دستور کار قرار دارد و شرایط سخت آب و هوایی خللی در انگیزه مرزداران ایجاد نخواهد کرد.

  منبع: فارس
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *