×

کمک ۳۷۰ میلیون تومانی خیر جوانرودی برای تامین تجهیزات پزشکی

 • کد نوشته: 16321
 • ۱۳۹۹-۱۲-۰۹
 • 247 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از کمک ۳۷۰ میلیون تومانی خیر جوانرودی برای تامین تجهیزات پزشکی بیمارستان جوانرود خبر داد.
  کمک ۳۷۰ میلیون تومانی خیر جوانرودی برای تامین تجهیزات پزشکی
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان ، تورج شیرزادیان مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت : با همت و مساعدت خیّر نیک اندیش جوانرودی، چهار قلم تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای بیمارستان شهرستان جوانرود تهیه شده است.

  او گفت : این تجهیزات پزشکی شامل یک دستگاه ماشین بیهوشی اتاق عمل، یک دستگاه چراغ سیالتیک اتاق عمل، یک دستگاه آ بی جی آزمایشگاهی و ۲ دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی بیمار خریداری و تحویل بیمارستان شهرستان جوانرود شده است.

  مدیر نظارت بر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه با اشاره به ارزش تجهیزات پزشکی خریداری شده، افزود: بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان برای خرید تجهیزات پزشکی اعتبار مورد نیاز بوده است که مبلغ ۳۷۰ میلیون تومان توسط خیّر نیک اندیش جوانرودی و مابقی توسط معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تأمین شده است.

  شیرزادیان افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته توسط معاونت غذا و دارو این تجهیزات در کمترین زمان ممکن و در چارچوب فرآیند‌های قانونی خریداری و تحویل شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوانرود شده تا در اسرع وقت نصب و مورد بهره برداری قرار گیرد .

  منبع: باشگاه خبرنگاران

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *