×

برپایی غرفه شهرستان پاوه در نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر کشور

 • کد نوشته: 13435
 • ۱۳۹۶-۱۲-۰۶
 • 3577 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: سومین نمایشگاه توانمندی روستاییان و عشایر کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ۱۵ الی ۱۸ اسفند ماه با هدف شناسایی و معرفی تواناییهای روستاییان و عشایر کشور و با همت معاونت روستایی ریاست محترم جمهوری برگزار میگردد.

  برپایی غرفه شهرستان پاوه در نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر کشور
 • به گزارش خبرنگار آوای باینگان غفور رستم زاده مدیرعامل شرکت تعاونی نیک اندیشان باینگان که به عنوان نماینده فرمانداری شهرستان پاوه سرپرستی غرفه این شهرستان را به عهده دارد در توضیحاتی جزئیاتی از چگونگی شرکت در این نمایشگاه را تشریح کرد .

  ایشان گفت: پس از درخواست رسمی دفتر امور روستایی استانداری کرمانشاه برای جلسات هماهنگی نمایشگاه از سوی فرمانداری پاوه ماموریت یافتیم که به صورت منسجم و با برنامه در این نمایشگاه حضور یابیم .
  پس از برگزاری جلساتی در استانداری و فرمانداری پاوه مقرر گردید که نمایندگان توانمندی را جهت حضور در نمایشگاه معرفی نماییم که در نهایت آقای فریبرز عزیزی از روستای زردویی، آقای ابراهیم یوسفی از روستای داریان، آقای آزاد مرادی از روستای ساتیاری، خانم فرشته حسینی از روستای میوان و شرکت تعاونی نیک اندیشان باینگان برای حضور در نمایشگاه معرفی شدند.
  رستم زاده عنوان کرد: سعی داریم با یک برنامه هدفمند به معرفی توانمندیهای روستاهای شهرستان پاوه چه از نظر تولیدات غذایی،دامی و صنایع دستی و چه در صنعت گردشگری بپردازیم .
  بومگردی، خانه نمادین روستا، معرفی کلاش( گیوه )،سبد بافی (ارغوان) و محصولات ارگانیک با بسته بندی مناسب و معرفی جاذبه های گردشگری در قالب پخش فیلم و عکس از جمله برنامه های غرفه شهرستان پاوه میباشند .
  وی در پایان اظهار امیدواری کردند که با همت مسئولان و همکاری مردم روزی شاهد رونق و شکوفایی اقتصادی در شهرستان پاوه باشیم .

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *