×

۲دستگاە وانت سایپا به ناوگان خدمات شهری باینگان اضافه شد

 • کد نوشته: 22359
 • ۱۴۰۱-۱۲-۱۴
 • 354 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: دو دستگاه وانت سایپا صفر به ناوگان خدمات شهری شهرداری باینگان اضافه و طی مراسمی از آنها رونمایی شد.
  ۲دستگاە وانت سایپا به ناوگان خدمات شهری باینگان اضافه شد
 • به گزارش خبرنگار آوای باینگان، روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ و با هدف خدمات رسانی بهتر به شهروندان محترم باینگان، با حضور بخشدار ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از شهروندان شهر باینگان دو دستگاه وانت سایپا صفر تحویل شهرداری باینگان گردید . 

  شهردار باینگان در سخنان کوتاهی به نحوه خرید این خودرو ها اشاره کرد و گفت : این دو دستگاه خودرو از محل فروش ماشین آلات مزایده ای این شهرداری به ارزش ۶٩٨ میلیون تومان مستقیما از کارخانه خریداری شده است که نسبت به قیمت امروز حدود ۵۰ درصد صرفه جویی اقتصادی گردیده است.

  وی اضافه کرد که با برنامه ریزیهای صورت گرفته تمام توان خود را برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان به کار میگیریم و تا زمانی که بنده در این محل به عنوان خادم مردم حضور دارم هیچ مانعی را پیش روی خود نمیبینم و هیچ موضوعی بنده را دلسرد نمیکند . 

  شهردار باینگان از حمایتهای مستمر دکتر رستمی فرماندارمحترم پاوه و بخشدار دلسوز و ساعی باینگان، جناب آقای زامیاد صمیمانه قدردانی کرد .

  مهندس نویدی در ادامه همچنین از همراهی، تلاشها و پیگیریهای مستمر اعضای شورای اسلامی شهر که منجر به اقدامات مثبت برای خدمات بهتر به شهروندان شده است قدردانی کرد . /

  انتهای پیام

  خبرنگار: هاجر خدری

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *