×

۲ هزار و ۳۰۰ واحد صنفی در شهرستان پاوه فعال است

 • کد نوشته: 11775
 • ۱۳۹۵-۱۰-۲۰
 • 1549 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: رئیس اتاق اصناف پاوه اعلام کرد: دو هزار و ۳۰۰ واحد صنفی در این شهرستان فعال است.

  ۲ هزار و ۳۰۰ واحد صنفی در شهرستان پاوه فعال است
 • به گزارش آوای باینگان و به نقل از خبرنگار ایرنا، بهروز شفیعی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران به علل رکود بازار پاوه اشاره کرد و گفت: نرخ منفی رشد جمعیت، عدم سرمایه گذاری و مهاجرپذیری از جمله عوامل رکود بازار این شهرستان است.
  وی تسهیل در خروج کالای همراه مسافران در پست های ایست بازرسی، استفاده از پتانسیل و ظرفیتهای خوب بازارچه های مرزی برای جلب گردشگر را از جمله مهمترین عوامل تقویت و پویایی بازار و رونق اقتصادی در شهرستان پاوه عنوان کرد.
  وی با اشاره به چند نرخی بودن اجناس و کالاها و نوسان قیمتها در بازار گفت: مهمترین دلیل این موضوع عدم مطالبه گری مردم است که با تقویت مطالبه گری مردم تا اندازه بسیار زیادی این مشکلات قابل رفع است.
  شفیعی با اشاره به حضور مستمر بازرسان و گشت های مشترک در بازار به منظور نظارت بر واحدهای صنفی افزود: با این وجود مطالبه مردم بسیار تأثیرگذارتر از حضور بازرسان است و مردم بهترین و منصف ترین بازرس هستند.
  وی بخشی از آسیب های اجتماعی در پاوه را ناشی از حضور خودروهای دست فروشان دوره گرد دانست و گفت: بنده و اعضای هیات رئیسه اتاق هیچ گاه مخالف دست فروشان نبوده ایم بلکه خواستار ساماندهی آنان هستیم.
  شفیعی، آمادگی اتاق اصناف را برای هر نوع همکاری با سرمایه گذاران در شهرستان پاوه اعلام کرد و گفت: به بهترین نحو ممکن زمینه و بستر لازم را برای سرمایه گذاری آماده می کنیم.
  رئیس اتاق اصناف پاوه اظهار امیدواری کرد با همکاری بیشتر رسانه ها همکاری دوسویه اصناف و رسانه بتوانیم در راستای ارایه خدمات بهتر به مردم گام های مؤثری بر داریم.
  در ادامه این نشست رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت پاوه نیز گفت: شهر و جامعه ای امن و آرام مستلزم بازاری پویا، قوی و بانشاط و منصف است.
  شاهرخ دولتخواه، از افراد دارای تمکن مالی خواست برای رونق بیشتر پاوه در این شهرستان سرمایه گذاری کنند.
  وی حمایت از بازار را موجب تقویت امنیت، رونق اقتصادی، پویایی و نشاط جامعه و افزایش درآمد برای مردم و سازمانهای خدماتی همچون شهرداریها دانست و گفت: وقتی بازار فعال شد مردم اقدام به ساخت و ساز خواهند کرد.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *