×

۵۸ بیمار کرونایی بستری در پاوه

 • کد نوشته: 15645
 • ۱۳۹۹-۰۹-۰۲
 • 546 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: بعد از کرمانشاه، شهرستان پاوه با 58 بستری بیشترین تعداد بستری های بیماران کرونایی استان را به خود اختصاص داده است.
  ۵۸ بیمار کرونایی بستری در پاوه
 • به گزارش پایگاه خبری آوای باینگان به نقل از ایسنا، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از جان باختن یازده نفر در استان در شبانه روز گذشته بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.

  وی افزود این ۱۱ نفر شامل چهار نفر در کرمانشاه، ۲ نفر در سرپل ذهاب و در شهرستان های اسلام آبادغرب، کنگاور، گیلانغرب، روانسر و دالاهو هم هر کدام یک نفر می‌شود.

  مهدی محمدی با اشاره به افزایش فوتی های استان در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه تعداد فوتی های کرونا بازهم افزایش پیدا کرد و از هفت نفر در روز ۳۰ آبان ماه به یازده نفر در شبانه روز گذشته رسید.

  وی افزود: با این تعداد، شمار جان باختگان کرونا در استان به ۱۱۷۲ نفر رسیده است.

  محمدی با اشاره به بستری شدن ۲۰۷ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته در بیمارستانهای استان، گفت: با این تعداد هم اکنون ۹۶۰ بیمار در مراکز درمانی استان بستری هستند.

  وی افزود: بعد از کرمانشاه، شهرستان پاوه با ۵۸ بستری، اسلام آبادغرب با ۵۲ بستری و سنقرو کلیایی با ۴۸ بستری، بیشتری تعداد بستری های بیماران کرونایی را به خود اختصاص داده اند.

  محمدی خاطرنشان کرد: از مجموع بستری های کرونا در استان، هم اکنون ۱۷۱ نفر در بخش های ویژه بستری بوده که حال ۵۰ نفر آنها وخیم است.

  این مسئول یادآور شد: در حال حاضر تعداد مبتلایان کرونا در استان به ۳۷ هزار و ۲۵۶ نفر رسیده است.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *