×

مسئولان به گوش باشند، آوای باینگان در آستانه تعطیلی ست

 • کد نوشته: 13648
 • ۱۳۹۷-۰۵-۲۳
 • 2987 بازدید
 • ۱ دیدگاه
 • آوای باینگان: پایگاه خبری آوای باینگان با سابقه ۱۱ ساله در امر خبررسانی و زحمات بسیار دست اندرکاران و اندک کمک مخاطبین و مسئولین محترم در برهه هایی سعی نموده است در طول بیش از یک دهه فعالیت خود و تلاش در جهت اطلاع رسانی بدون غرض ورزی و جانب داری و با رعایت امانتداری پل ارتباطی میان مردم و مسئولین باشد.

  مسئولان به گوش باشند، آوای باینگان در آستانه تعطیلی ست
 •  

  پایگاه خبری آوای باینگان با سابقه ۱۱ ساله در امر خبررسانی و زحمات بسیار دست اندرکاران و اندک کمک مخاطبین و مسئولین محترم در برهه هایی سعی نموده است در طول بیش از یک دهه فعالیت خود و تلاش در جهت اطلاع رسانی بدون غرض ورزی و جانب داری و با رعایت امانتداری پل ارتباطی میان مردم و مسئولین باشد.

  آوای باینگان سال ۸۶ وبلاگی کوچک بود که به تلاش و صرف و سایر هزینه ها زمانی و ریال بسیار توانستیم در عصری که شبکه های اجتماعی فراگیر نبود با ایجاد اولین جامعه مجازی منطقه اورامانات تا حدی این خلا را نیز پوشش دهیم.

  متاسفانه پس از گذشت بیش از یک دهه و صرف هزینه های هنگفت هنوز آن چنان که باید و شاید جایگاه رسانه های محلی میان مردم شریف منطقه جا نیفتاده و وجود فشارهای غیر منطقی، نقد های غیر منصافانه و بدون کمک و همکاری، عدم همراهی مسئولان محترم در سطح بخش باینگان و شهرستان پاوه و موارد ریز و درشت دیگر، باعث ایجاد یاس و ناامیدی گشته و ما را از ادامه فعالیت باز می دارد.

  لذا بدینوسیله ضمن عرض تشکر به علت همراهی چندین ساله و نیز پوزش به سبب عدم ادامه این راه به دلیل وجود مشکلات بسیار، اعلام میداریم کلیه فعالیت های پایگاه خبری آوای باینگان تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده و امیدوارم با رفع مشکلات موجود بتوانیم به فعالیت کج دار و مریز خود ادامه دهیم.

  برای همکاران محترم رسانه ای در سایر پایگاه های خبری و اطلاع رسانی سطح منطقه منطقه و مخاطبین عزیز آوای باینگان آرزوی توفیق روز افزون داریم.

  زکریا رستمی- مظهر رمضانی
  ۹۷.۵.۲۲

  نوشته های مشابه

  یک پاسخ به “مسئولان به گوش باشند، آوای باینگان در آستانه تعطیلی ست”

  1. همشهری گفت:

   از شما به خاطر این یک دهه ممنونیم.
   از دور انتقاد کردن آسان است کاش مچ بگیریم نه دست

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *