×

اقامتگاه‌ها و خانه مسافرهای پاوه، شناسنامه دار می شوند

 • کد نوشته: 22382
 • ۱۴۰۱-۱۲-۱۸
 • 118 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: معاون عمرانی فرماندار پاوه با اشاره به اینکه شهرستان پاوه ۱۸ اقامتگاه بوم گردی و حدود ۹۰ خانه مسافر دارای مجوز است در ادامه افزود: موضوع شناسایی و شناسنامه دار کردن خانه های مسافر و اماکن اقامتی بدون مجوز و تهیه بانک اطلاعاتی جامع از کلیه اماکن اقامتی با همکاری دهیاران و میراث فرهنگی و گردشگری در دستور کار قرار دارد.
  اقامتگاه‌ها و خانه مسافرهای پاوه، شناسنامه دار می شوند
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از کردپرس؛ مصطفایی در جلسه خدمات سفر شهرستان پاوه که با حضور مدیرکل روستایی استان برگزار شد؛ گفت: با توجه به اهمیت و نقش روستاها در حوزه گردشگری و حضور مسافران نوروزی به ویژه در روستاهای هدف گردشگری ستاد خدمات سفر با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و بخشداران و تعدادی از دهیاران روستاهای تابعه تشکیل شده است.

   مصطفایی افزود: امیدواریم دستگاههای اجرایی با همکاری و مشارکت مردم شهرستان و بخصوص در روستاها فضا را برای مسافران نوروزی و بهره مندی از این ظرفیت و کسب درآمد به نحو مطلوبی آماده نمایند.

  در ادامه مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری با تاکید بر آماده بودن دهیاری ها برای میزبانی از مسافران نوروزی گفت: استاندار کرمانشاه تاکید ویژه ای بر گردشگری روستایی و استفاده حداکثری از پتانسیل های روستاها دارد.

  خسروانی افزود: اکثر روستاهای شهرستان پاوه دارای قابلیت گردشگری هستند و با داشتن زیرساخت های لازم می توانند میزبان گردشگران باشند.

  وی ادامه داد: از ظرفیت نمازخانه و سرویس بهداشتی مدارس برای خدمات رسانی به مسافران استفاده شود

   خسروانی تاکید کرد: دهیاران موظف هستند در ایام نوروز در روستا حضور داشته باشند.

  در ادامه این نشست، بخشداران نوسود, مرکزی و باینگان از آمادگی کامل خود با همکاری دهیاران به ارائه خدمات به گردشگران و مسافران نوروزی خبر دادند.

  منبع: کردپرس
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *