×

بهسازی ورودی‌های شهر روانسر آغاز شد

 • کد نوشته: 21442
 • ۱۴۰۱-۰۷-۲۵
 • 170 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: شهردار روانسر گفت: با جذب ۳۴۰ تن قیر رایگان، ورودی‌های شهر روانسر از سمت کرمانشاه و منطقه اورامانات بهسازی و آسفالت می‌شود.
  بهسازی ورودی‌های شهر روانسر آغاز شد
 • به گزارش آوای باینگان، «فرهاد تاب‌زر» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: برای آسفالت وروردی شهر روانسر به عنوان دروازه ورودی به منطقه اورامانات از سمت کرمانشاه و برخی از معابر شهر، هشت هزار تن آسفالت استفاده می شود.

  وی ادامه داد: برای اجرای آسفالت ۵۰ هزار متر مربع از معابر ورودی شهر از میدان شهدا تا میدان اورامان و خیابان چمران و بلوار سردار سلیمانی، ۶۳ میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد.

  شهردار روانسر اظهار داشت: برای آسفالت چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع از معابر ورودی شهر از سمت منطقه اورامانات نیز ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

  تاب‌زر اضافه کرد: عملیات ساماندهی فضای سبز و ایجاد شبکه هدایت دفع آب های سطحی ورودی شهر از میدان اورامان تا میدان شهدا نیز با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال در حال اجرا است.

  وی گفت: شهر روانسر با توجه به اینکه دروازه ورودی مهمانان و مسافران به شهرستان های پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی است از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تمام سعی و تلاش ما این است که بهترین خدمات را ارائه دهیم.

  شهردار روانسر یاداور شد: ورودی یک شهر نشان دهنده وضعیت کلی و تداعی کننده هویت آن شهر است و ما هم تمام تلاش و توان خود را در راستای ساماندهی و زیباسازی ورودی های شهر بکار خواهیم گرفت.

  شهر روانسر با ۲۵ هزار نفر جمعیت به شهر سراب های خروشان و دروازه منطقه اورامانات مشهور است و هر ساله و به ویژه در تعطیلات پذیرای شمار چشمگیری از مهمانان است.
  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *