×

خیز «پاوه» به سمت موج ششم کرونا/ ۲۹ درصد مردم شهرستان دُز سوم را تزریق کرده‌‌اند

 • کد نوشته: 19607
 • ۱۴۰۰-۱۱-۱۸
 • 201 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: رئیس شبکه بهداشت و درمان پاوه با اشاره به وضعیت واکسیناسیون در شهرستان، گفت: ۹۲ درصد جامعه هدف شهرستان دُز اول، ۸۳ درصد دُز دوم و ۲۹ درصد دُز سوم را تزریق کرده‌‌اند.
  خیز «پاوه» به سمت موج ششم کرونا/ ۲۹ درصد مردم شهرستان دُز سوم را تزریق کرده‌‌اند
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از خبرگزاری فارس، فاروق سلیمی رئیس شبکه بهداشت و درمان پاوه امروز در جلسه کرونای این شهرستان، اظهار کرد: وضعیت شهرستان از نظر شیوع کرونا به وضعیت نارنجی رسیده است.

  وی با اشاره به وضعیت واکسیناسیون در شهرستان، گفت: ۹۲ درصد جامعه هدف شهرستان دُز اول، ۸۳ درصد دُز دوم و ۲۹ درصد دُز سوم را تزریق کرده‌‌اند.

  رئیس شبکه بهداشت و درمان پاوه گفت: علاوه بر آن تزریق واکسن کرونا برای جامعه هدف ۹ الی ۱۲ سال نیز که در طول این چند روز شروع شده است، ۱۵ درصد است.

  بالایی، سرپرست فرمانداری پاوه نیز در ادامه، خاطرنشان کرد: جلسات و تجمع‌های اداری و آموزشی، نمایشی و موسیقی جزء در صورت ضرورت تعطیل اعلام می‌شود.

  وی با تأکید بر ضرورت محدود بودن  اعضای جلسات، گفت: این اعمال محدودیت تا زمانی که از وضعیت نارنجی خارج نشویم، ادامه دارد.

  سرپرست فرمانداری پاوه با بیان اینکه رسانه‌ها حق اطلاع‌رسانی مراسم تشییع جنازه‌ها را ندارند، ادامه داد: برنامه دهه فجر هرکدام تجمعی است تعطیل و از امشب نیز، میز خدمت برگزار نمی‌شود، در ضمن در رابطه با آموزش مجازی مدارس آموزش و پرورش هم تابع تصمیمات ملی هستیم.

  بالایی در پایان، گفت: یوم الله ۲۲ بهمن نیز تابع تصمیمات کشوری هستیم که احتمالا برای وضعیت‌های مختلف شهرها، دستورالعمل خاص هر وضعیت اعلام می‌شود.

  منبع: فارس
  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *