×

شهردار جدید بانه وره منصوب شد

 • کد نوشته: 16024
 • ۱۳۹۹-۱۰-۱۵
 • 790 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: امید محمدی با حکمی از سوی استاندار کرمانشاه به عنوان شهردار جدید بانه وره منصوب شد.
  شهردار جدید بانه وره منصوب شد
 • به گزارش آوای باینگان به نقل از ایرنا، «هوشنگ بازوند» شامگاه یکشنبه در دیدار با شهرداران جدید «بانه وره» و «ازگله» خواستار دقت و تلاش، همراه با پیگیری از سوی شهرداران برای تاثیرگذاری و تحول در شهرها شد.

  وی خطاب به شهرداران جدید بانه وره و ازگله تصریح کرد: شما با انجام یک کار جدید می توانید آثار خوبی از خود به جای بگذارید که مردم سالیان سال از شما به خوبی و نیکی یاد کنند و شما باید توجه داشته باشید که همه چیز پول و اعتبار نیست بلکه آن عاملی که می تواند منجر به پویایی شهر شود خلاقیت، ابتکار و پیگیری از سوی شهردار است.

  وی با اشاره به مدارک مرتبط شهرداران جدید بانه وره و ازگله خواستار استفاده و بکارگیری این مدارک و تخصص ها همراه با تعهد، ابتکار، خلاقیت و پیگیری شد و گفت: به طور قطع حرکت در مسیر اجرای طرح ها و برنامه های جدید منجر به پویایی شهرها خواهد شد و شما با پیگیری و هماهنگی با ادارات و دستگاه های مختلف می توانید که زمینه بسیار مناسبی را برای توسعه شهرهای خود رقم بزنید.

  وی در پایان بیان داشت: خصوصیات و ویژگی یک شهردار ساعی و تلاشگر این است که یک کار خوب از خود به جای بگذارد که مردم از چنین شهرداری به خوبی یاد کنند.

  در این مراسم  احکام جدید آقایان «امید محمدی» و «خلیل رضایی نژاد» شهرداران بانه وره و ازگله توسط استاندار کرمانشاه اهدا شد.


  شهر بانه وره از توابع بخش باینگان و بیش از سه هزار نفر جمعیت دارد.

  منبع: ایرنا

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *