×

عشایر نقش بسزایی در رونق تولید و ایجاد اشتغال دارند

 • کد نوشته: 13917
 • ۱۳۹۸-۰۶-۲۷
 • 675 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: بخشدار باینگان گفت: عشایر با تلاش در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال نقش بسزا و انکارناپذیری در جامعه ایفا می‌کنند.
  عشایر نقش بسزایی در رونق تولید و ایجاد اشتغال دارند
 • به گزارش خبرنگار آوای باینگان، محمد‌هادی زامیاد پیش از ظهر امروز در نشست بررسی مسائل و مشکلات عشایر منطقه باینگان که با حضور معاون امور عشایری استان کرمانشاه  و دهیاران روستاهای این بخش در بخشداری برگزار شد، به نقش عشایر در چرخه تولید ورونق اقتصادی اشاره کرد.

  بخشدار باینگان گفت: در سالی که مزین به نام رونق تولید است باید همه مسؤولان در راستای رفع مشکلات عشایر به عنوان تولید کنندگان اصلی جامعه تلاش و اقدام کنند.

  وی افزود: عشایر با تلاش در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال نقش بسزا و انکارناپذیری در جامعه ایفا می‌کنند.

  بخشدار باینگان در ادامه خواستار تیغه‌زنی و آبرسانی به موقع راه‌های عشایری منطقه، تأمین سوخت آن‌ها و استقرار کامل مسؤول امور عشایری در باینگان شد.

  معاون امور عشایری استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به برنامه‌های این سازمان برای تسهیل امور عشایر و رفع موانع آن‌ها، گفت: تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات عشایر و کمک به توانمندسازی آن‌ها بکار خواهیم گرفت.

  کاظمی افزود: برای آبرسانی و تأمین سوخت عشایر برنامه‌ریزی کرده‌ایم و در این راستا مشکلی نداریم‌.

  وی تصریح کرد: مسؤول امور عشایری باینگان سه روز هفته در باینگان و سه روز در جوانرود خواهد بود.

   در ادامه این نشست مقرر شد کوچ عشایر منطقه باینگان به مناطق قشلاقی از پانزدهم مهرماه آغاز و براساس این حضور نیز امور عشایری بستر و زمینه حضور عشایر را فراهم خواهد کرد.

  همچنین مقرر شد امور عشایری استان نسبت به تأمین آب و سوخت لازم برای عشایر براساس زمان‌بندی حضور عشایر در مناطق قشلاقی صورت پذیرد.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *