×

مهرتان را سپاس

 • کد نوشته: 12539
 • ۱۳۹۶-۰۳-۰۳
 • 5976 بازدید
 • ۵ دیدگاه
 • آوای باینگان: همراهان و دوستان محترم و مردم خوب کرمانشاه حضور شما در انتخابات نشان از عمق بینش شما داشت.

  مهرتان را سپاس
 • آوای باینگان: همراهان و دوستان محترم، مردم خوب کرمانشاه در اوج بی نظمی جهانی در عین ادعای نظم نوین، در هیاهوی جنگ های تحمیلی بر جوامع اسلامی و کشورهای خاورمیانه در تنگاتنگ به تاراج رفتن سرمایه های امت اسلامی توسط اسلحه فروشان جهانی و الحمدلله در امنیت و آسایشی که فرزندان انقلاب اسلامی برای ایران عزیز فراهم نموده اند حضور شما در انتخابات نشان از عمق بینش شما داشت. اعتماد شما مسئولیت ما را بسی سخت نمود؛ براستی ایجاد یک جامعه مردم نهاد واقعی که در آن رای من و تو به ثمن بخس فروخته نشود تا ما شویم از همین انتخابات ها آغاز می گردد.
  مسئولیت پذیری دولتمردان و پاسخگو بودن آنها را باید تمرین نمود و جز با ممارست و وادار نمودن مقامات انتصابی و انتخابی به ادای دین و استیضاح آنها، جامعه هیچگاه از بی تفاوتی اجتماعی و به کنار نهاده شدن امر به معروف و نهی از منکر رهایی نیافته و نمی توان جامعه ای مدنی متکی بر آرای عمومی بنا نهاد.
  از اینکه اعتماد خود را در پای صندوق اخذ رای تمام فرمودید و در این تمرین دمکراسی که همه آراء جامعه ارزش واقعی داشته باشند و خدا در آن داور واقعی اعمال و رفتار و کردار ما باشد همراهمان بودید؛ بسیار ممنونیم.
  بدینوسیله از همه عزیزانی که برای افزایش اعتماد مردمی که لایق بهترینها هستند (شهروندان محترم شهر کرمانشاه)، نسبت به فرزندی از دیار رنگین و بهشت گون هورامان “مهندس طیب حیدری” گام برداشتند؛ تشکر و قدردانی می نمایم.
  خدایا ما را در این مسیر توفیق فرما تا لایق این همه مهر و محبت و اعتماد باشیم.

  مهرتان را سپاس
  با احترام محمود رستمی تبار

  نوشته های مشابه

  5 پاسخ به “مهرتان را سپاس”

  1. شهروند گفت:

   ثمنِ بخس،انتصابی
   البته غلطهای انشایی هم کم ندارد.
   موفق باشید.

  2. باینگان گفت:

   برادر مهندس طیب حیدری” برای حضرتعالی آروزی توفیق را داریم که خدمت نه به کرمانشاه به استان کرمانشاه و با دلسوزی و تکیه داری خانواده شما مایه عزت و آبرو برای باینگان باشد هداکم الله .

  3. محمود رستمی تبار گفت:

   مدیر محترم سایت ضمن تشکر از شهروند عزیز لطفا غلطهای ذکر شده اصلاح گردند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *