×

امام جمعه پاوه:
مفتخرم که خودم را فرهنگی بنامم

 • کد نوشته: 20682
 • ۱۴۰۱-۰۴-۱۳
 • 435 بازدید
 • ۰
 • آوای باینگان: ماموستا قادری امام جمعه شهر پاوه در جمع مسؤولین آموزش و پرورش گفت: مفتخرم که خودم را فرهنگی بنامم.
  مفتخرم که خودم را فرهنگی بنامم
 • به گزارش خبرنگار آوای باینگان، حاج ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه  در نشست صمیمی با مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: دکتر محمدی، فردی متدین و متعهد، از بدنه آموزش و پرورش و آشنا به مسائل کلان این حوزه خطیر بوده و دارای سابقه روشنی در مدیریت آموزش و پرورش استان و در پست های مختلف هستند.

  وی در ابتدا ضمن تقدیر از برگزاری بدون مشکل و هماهنگ آزمون سراسری در چند روز گذشته، با اشاره به وجود رسانه های مختلف و گسترش ضریب نفوذ و پراکندگی فضای مجازی میان آحاد مختلف جامعه بالاخص قشر نوجوان، گفت: ما در مقابل نسل آینده و تربیت آنان مسئولیم.

  ماموستا قادری تصریح نمود: من خودم را فرهنگی می دانم و افتخار میکنم که راستای کار بنده، موازی و هم راستا با کار معلمان است. 

  امام جمعه پاوه، کرونا را یک شمشیر دو لبه دانست که زنگ هشدار و آماده باش را در زمینه های مختلف برای ما به صدا درآورد و بیشترین اثر مخرب این همه گیری را افزایش آسیب های اجتماعی دانست.

  ماموستا قادری، عدم وجود برنامه مدون و نظارت کافی را عمده مشکلات کار مدیریتی در سطح استان دانسته و خاطر نشان ساخت: با عنایت به گسترش روزافزون فضای مجازی، دشمن به منازل ما ورود پیدا کرده است و انتظار داریم دستگاه بزرگ تعلیم و تربیت با برنامه های غنی سازی اوقات فراغت و کیفی سازی آموزش، آسیب های مذکور را خنثی نماید.

  وی در پایان با اشاره به حدیثی از رسول اکرم( ص ) جوانان را به حب نبی، حب اهل بیت و حب قرآن فراخوانده و گفت: دوستی با خوبان، مانع گرایش به سمت انحراف می شود./

  انتهای پیام

  خبرنگار: هاجر خدری

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *